Kosecki wyceniony przez Legię!
2015-06-01 00:40:09; Aktualizacja: 10 lat temu
Legia Warszawa podała kwotę, za którą Jakub Kosecki mógłby opuścić klub.
Pomocnik z Warszawy okazję do odejścia miał już zimą. Wówczas zainteresowanie nim wyraziła gdańska Lechia, jednak Kosecki zdecydował się zostać w Legii i walczyć o miejsce w składzie. Wiosna nie była jednak dla niego udana, bo poczynania zespołu z reguły obserwował z ławki rezerwowych.
"Wojskowi" postanowili więc wyznaczyć cenę jego karty zawodniczej. To 300 tysięcy euro, czyli kwota stosunkowa niska, stanowiąca dowód na determinację stołecznych włodarzy do pozbycia się swojego 24-letniego piłkarza. Koseckim interesowało się szwajcarskie FC Lucern, ale to nie jedyna możliwa opcja Polaka.

![Górnik Łęczna zbroi się przed walką o utrzymanie. Nowy obrońca na pokładzie [OFICJALNIE]](img/photos/114523/170x113/luka-gucek.jpg)





![Świetny występ okupił zdrowiem. Uraz Jana Bednarka [POTWIERDZONE]](img/photos/112477/170x113/jan-bednarek.jpg)

![Górnik Łęczna zbroi się przed walką o utrzymanie. Nowy obrońca na pokładzie [OFICJALNIE]](img/photos/114523/90x60/luka-gucek.jpg)





![Świetny występ okupił zdrowiem. Uraz Jana Bednarka [POTWIERDZONE]](img/photos/112477/90x60/jan-bednarek.jpg)




